Select Page

Krožek

Ime in Priimek mentorja

E-pošta

Letno št. ur

Termin srečanj

Bralni klub

Mateja Rebec Hreščak

mateja.rebec-hrescak@guest.arnes.si

35

okt., dec., feb., apr.

Zgodovinski

Sonja Škrlj Počkaj

sonja.skrlj.pockaj@gmail.com

20

Po dogovoru, termin določen naknadno

Kemijski

Andreja Marzi

marzi@siol.net

10

Po dogovoru (priprava na tekmovanje iz kemije)

Literarno-novinarski

Tamara Rojc

trojc3@gmail.com

35

1 ura tedensko

Fotokrožek

Marko Vidmar

vidmare@gmail.com

70

Petek, ob 18.00,

2 uri tedensko

Računalniški

Nejc Konjevič

konjevic.nejc@gmail.com

70

Petek, ob 17.00,

2 uri tedensko

Geografski

Dolores Sitar

dolores.sitar2@gmail.com

Po potrebi

Po dogovoru (priprava na tekmovanje iz kemije)

Debatni klub

Staša Frank

stasa.f@gmail.com

70

Petek, ob 17.00,

2 uri tedensko

Robotika in informatika

Klavdij Logar

klavdij.logar@gmail.com

Po potrebi

Po dogovoru (priprava na tekmovanje iz robotike in računalništva)

Dramski

Andreja Kranjec

kranjec.andreja@gmail.com

35

Tedensko (okt. – dec. 2013)

Odbojkarski

Alenka Vodopivec alenka.vodopivec.scpo@gmail.com  35 Četrtek, ob 15.00, 1 ura tedensko

Podjetniški

 Matija Goljar  info@ustvarjalnik.org  70 Četrtek, ob 15.00, 2 uri tedensko

 

 


(Število obiskov: 8)